מכשירים לבדיקת קרינה ביתית החל מ - 37 שקל


עם הפופולריות של האתרים הסיניים למינהם כל אחד יוכול להזמין מכשיר לבדיקת קרינה ביתית מרשת החשמל או הסלולר החל מ- 37 שקל, אלו הם מכשירים ללא תקן ופחות מומלצים.

בודק קרינה מוסמך מחוייב לקנות מכשירים שמומלצים על ידי המשרד להגנת הסביבה, רק לאחר בדיקת תעודת כיול המכשיר, הוא מקבל היתר לבדיקת קרינה. מרבית המכשירים מכויילים לשנתיים ולאחר מכן יש לחדש את הכיול שנעשה במפעל הייצור.

כשמדובר בסיכון בריאותי כתוצאה מחשיפה או מעבר לדירה חדשה, העלות של בדיקת קרינה היא מינורית, אנו תמיד מוכנים לבוא לקראת הלקוחות שלנו ונשמח לבוא גם לקראתכם.

בתשלומים בכרטיס אשראי או צקים, תמיד אפשר להסתדר העיקר הבריאות והשקט הנפשי.מחכה לכם קופון לבדיקת קרינה

רציתי שתדעו.....שהרבה אנשים בחיי היום יום ובעבודה שואלים אותי האם אני אוהב להיות בודק קרינה?

אני אוהב להיות בודק קרינה, אני אוהב לגלות ליקויים, לפעמים אני חושב על כל אותם האנשים שחשופים לקרינה סתם, ממש סתם! ברור שזה מקור הפרנסה שלי ואני כמו כולנו צריך אותה, אבל הייתי מעדיף שכל בדיקה שאני העשה תצא שלילית ושהתוצאה לאחר כל הבדיקות והדוחות שאני עורך תראה שאין קרינה.
אך לצערי המצב לא כך, לעיתים קרובות אני מגלה שיש קרינה ואפילו קרינה מסוכנת שכבר גרמה לנזקים, כי לא בדקו לפני או לא חשבו שיש קרינה במקום. 

לכן אני מציע לכל מי שנמצא לפני הליך של רכישת דירה / השכרת דירה / לפני שיפוץ של בית, לפני שבוחרים את מיקום של המקום בו נשב עם יקיריינו רוב הזמן, לפני שרוכשים עסק עצמאי ובוחרים להעסיק שם עובד ולפעמים קרוב משפחה - שנמצא שם רוב שעות היממה, לפני שמפעילים
מתקן לילדים (ג'מבורי, מתקני חבלים למניהם וכו') פשוט לבצע בדיקת קרינה מרשת החשמל!!! הרי ממילא אתם הולכים להשקיע השקעה לא קטנה על הפינה שלכם, אז עוד סכום קטן (ובאמת קטן!) רק כדי להתמגן ולהיות בטוחים שאין קרינה או לפחות לבחור את המיקום הנכון ביותר - הכי רחוק מהקרינה - בין אם מדובר על הבית שלכם ובין אם זה בעסק שלכם.

למשל לאחר בדיקת קרינה יהיה ניתן לשקול איפה ואיך למקם את הספה / המיטה , ששם בדרך כלל השהייה היא יחסית ארוכה הילדים שלנו (וגם אנחנו) מבלים שם המון! 


כמו שאני תמיד מדגיש להשתמש בעיקרון הזהירות המונעת
"עדיף זהיר מאשר מצטער"!

מוזמנים לפנות בחינם לשאול ולהתעניין בנושא.   


מכשיר סיני לבדיקת קרינה החל מ - 37 שקל באתר הקניות הסיני וויש.
מכשיר סיני לבדיקת קרינה החל מ - 37 שקל
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןwazeפייסבוק